صفحه اصلی سوالات حقوقی پیام های کاربران امور موکلین برنامه هفتگی
وكالت آن لاين ( آنلاين ) | وکیل | سایت وکیل | وکالت | سایت وکالت | وب سایت وکیل | وکیل دادگستری | وکیل با سابقه |دفتر وکالت | مشاوره حقوقی | مشاوره آنلاین حقوقی | مشاوره تلفنی با وکیل | مشاوره تلفنی حقوقی | مشاوره با وکیل | قبول کلیه دعاوی حقوی | بانک قوانین ایران | فروشگاه کتاب نرم افزار حقوقی  
 
 
وزارت دادگستری
قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران
کانون وکلای دادگستری مرکز
جملات مفید حقوقی
آیا می‌دانید؟ برابر قانون هر یک از نامزدهای می‌‌توانند در صورت به هم خوردن وصلت، هدایایی را که برای ازدواج به طرف دیگر یا والدین هم داده‌‌اند مطالبه نمایند.مثل حلقه نامزدی و سرویس طلا
آدرس دفتر وکالت

آبادان -خیابان امیری- فرعی شهریار -ساختمان کیهان -طبقه دوم

پذیرش : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19 الی 22

تلفکس :
2230360-0631
moaydilawyer@yahoo.com

اسکودا
اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران اسکودا
کانون وکلای منطقه اصفهان
کانون وکلای دادگستری منطقه اصفهان
کانون وکلای آذربایجان غربی
کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی
کانون وکلای آذربایجان شرقی
کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی
کانون وکلای کرمانشاه و ایلام
کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و ایلام
کانون وکلای گلستان
کانون وکلای دادگستری گلستان
کانون وکلای قم
کانون وکلای دادگستری قم
کانون وکلای همدان
کانون وکلای دادگستری همدان
کانون وکلای خوزستان
کانون وکلای دادگستری خوزستان
کانون وکلای بوشهر
کانون وکلای دادگستری بوشهر
کانون وکلای مازندران
کانون وکلای دادگستری مازندران
کنگره ملی وکلا
کنگره ملی وکلا
پایانه قوه قضائیه
پایانه قوه قضائیه
دیوان عالی کشور
دیوان عالی کشور
مجلس شورای اسلامی
مجلس شورای اسلامی
دادستانی کل کشور
دادستانی کل کشور
روزنامه رسمی
روزنامه رسمی
کانون وکلای بین الملل
کانون وکلای بین الملل
 
 
 
سوالات حقوقي كاربران
  جستجو بر اساس كلمه جستجو بر اساس كد پيگيري

جهت ارسال سوال باید عضو سایت باشید . برای عضویت اینجا ‏را کلیک کنید.‏

نام كاربري :
كلمه عبور :
عضویت | كلمه عبور را فراموش كرده ايد؟

سوال : با سلام وخسته نباشید.چندین ماه است که به علت اختلافات شدید،من و فرزند سه ساله ام جدا از همسرم زندگی میکنیم.مطابق رای دادگاه،از پنج شنبه صبح تا جمعه عصر برای ملاقات فرزندم با همسرم درنظر گرفته شده است.همسرم به این دو روز نیز قناعت ننموده و دوباره شکایتی مطرح کرده که من از صبح زود تا غروب سرکار هستم و دراین فاصله زمانی بچه نزد مادربزرگش است که زنی سالخورده است(درواقعیت این چنین نیست) و بچه شبها زود میخوابد و من فقط روزی دوساعت کنار بچه ام هستم از انجاییکه بیماری لوزه دارد و نیاز به مراقبت دارد و بایستی عمل جراحی شودمن صلاحیت نگهداری از او را ندارم. و درنهایت خواسته که بچه را به او بدهند. ایا با ادعا کردن این موارد میتواند حضانت بچه را از من سلب کند؟ بنظر شما برای چنین پرونده ای نیاز است که وکیل در دادگاه حضور داشته باشد یا اینکه خود نیز میتوانم دفاع کنم؟ لطفا کمکم کنید،برای دفاع چه مواردی را ذکر کنم، تا به این دلایل بچه را از من نگیرد.
پاسخ : با درود ادعاهایی که ایشان مطرح کرده حتی بر فرض وجود و اثبات نمی تواند مسقط یا محدود کننده حق حضانت شما گردد زیرا هیچ یک از آنها از موارد مندرج در قانون مدنی نیست ماده ١١٧٠ قانون مدنی می گوید اگر مادر در مدتیکه حضانت طفل با او است مبتلا بجنون شود یا بدیگری شوهر کند حق حضانت با پدر خواهد بود.ماده ١١٧٥- طفل را نمیتوان از ابوین و یا از پدر و یا از مادری که حضانت با اوست گرفت مگر در صورت وجود علت قانونی . [ 1392-07-01 ]  لینک ثابت
  انتخاب صفحه
 
صفحه اصلي
سوالات حقوقي كاربران
برنامه هفتگي
پيام هاي كاربران
منابع آزمون های مختلف حقوقی
گالري تصاویر
سايت هاي مرتبط
امور موکلین
مشاوره تلفنی
مقالات
قبول کلیه دعاوی حقوقی
امور دانشجویان